Akü Hurdası

Akümülatör hurdaları yani akü hurdası alanında faaliyet gösteren firmamız çevre yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak hurdalarınızı almaktadır. Atık akülerin toplanılması, ayrıştırılması ve geri dönüşüme katkı sağlaması ile ilgili tüm çalışmalarımızı İstanbul´da sürdürmetkeyiz. Atık aküleriniz için İstanbul´un  en iyi fiyatlarını firmamızdan alabilirsiniz.

Her türlü akü alımı işlemlerini firmamız aracılığı ile sektörde önemli bir yere sahip olmamız nedeni ile en iyi fiyatlardan yaptırabilirsiniz. Ülkenin neresinde olursanız olun sayılarınıza göre bulunduğunuz illerden akülerinizi en iyi fiyatlardan alabilmekteyiz. Hurdalarınızı daima değerinde alan firmamız bir telefon kadar uzaktır. Akü hurdalarını Şahin Geri Dönüşüm´e satarak hem kendi ekonominize hemde ülkenin ekonomisine katkı sağlarsınız. Hem doğayı kirletmeden para kazanabilmeniz mümkün olur.

Elinizde bulunan tüm akü hurdalarına talibiz. Akü hurdası alan yerler ve akü hurdalarının fiyatlarını merak ediyorsanız hemen aşağıda gördüğünüz numaramız üzerinden bilgi alabilirsiniz.
 

akü