Alüminyum Hurda

Alüminyum hurdalarınız için sektörde uzun yıllardır en iyi fiyatı sunan tek firma Şahin Hurda´nın web sitesinden alım yaptığımız tüm hurda alanlarını öğrenebilirsiniz. Aluminyum hurdalarında İstanbul içi ve çevre illerde elinizde bulunan tüm hurdaları yerinizden kendi ekibimiz ve araçlarımızla almaktayız.

Hurda alımında firmamızı diğer firmalardan ayıran en büyük özellik uzman ekibimiz ile sizlere hizmet sağlamamızdır. Uzman kadromuz ile her türlü hurdanızı yerinizden almaktayız. Az yada çok hiç farketmeksizin tüm miktarlardaki hurdalarınız için bizi arayabilirsiniz. Alüminyum hurdalarında doğrama alüminyumlar, alüminyum içecek kutuları, imalat artığı alüminyum hurdalar, ofset matbaa alüminyum hurdaları, araç jantları, alüminyum makinelerin hurdaları, ömrünü tamamlamış alüminyum mutfak eşyalarının hurdalarını kısacası her türlü alüminyum hurdasını en iyi fiyatlardan bizlere satabilirsiniz.

Şahin Hurda ve Geri Dönüşüm
olarak yüksek fiyat garantisi verdiğimiz hurdalar içerisinde en iyi fiyatları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Elinizde bulunan ürünlerin dilerseniz resimlerini çekerek iletişim sayfamızda göreceğiniz 7 / 24 destek numaralarımıza WhatsApp üzerinden gönderebilir ve anında hurdalarınız için fiyat alabilirsiniz.

Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile Hurda Alüminyum, Araiş Alüminyum, Matbaa ve Jant, Sert Alüminyum, Alüminyum Talaşı, Alüminyum Petek, Kutu Alüminyum ve Alüminyum Radyotörlerinizi adresinizden aynı gün içinde almaktayız.  İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren firmamız fabrikanızda veya iş yerinizde bulunan alüminyum hurdalarınızı almaktadır.
 

alüminyum