Bakır Hurdası

Bakır Hurdası en değerli hurda malzemeler arasında yer almaktadır. Bakırlar elektrik ve elektronik sanayisinde kullanımı oldukça fazla olan bir metal olarak bilinmektedir. Demir hurdalarına göre bakır hurdasının piyasada bulunması daha az olarak görülmektedir. Geri dönüşüm alanında oldukça öneme sahip olan bakır hurdasının hammaddeden üretilmesi oldukça zordur. Bu nedenle geri dönüşüm ile kazanılan bakır hurdalarının ülke ekonomisine katkısı oldukça fazla olmaktadır.

İstanbul merkezli hizmetlerini ülkemizin bir çok ilinde sunmakta olan Şahin Hurda nerede olursanız olun yerinizden hurdalarınızı alabilmektedir. Bakır hurdalarında alışlarımız tonaj gözetmeksizin yapılmaktadır.  Bakır hurdası alanında bir çok farklı bakır hurdasını alabilmekteyiz. Başta soyma bakır hurdası olarak sonrasında ise lama bakır hurdaları, plaka bakır hurdalar, levha bakırı hurdaları, boru bakırlar, filmaşın bakırlar, trafo bakırları vb.. bakır çeşitlerinin tamamında elinizdeki ürünlerin ödemelerini nakit yaparak alıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu güne bakır hurdasında en iyi fiyatları daima sunan firmamız daima müşteri memnuniyetini esas almasından ötürü, adresinizden hurdalarınızın taşıması ve diğer işlemlerini kendi ekibimizle yaparak sağlanmaktadır. Üstelik hurdalarınızın tonajları da birlikte ölçülerek ödemelerinizi adreslerinizde hurdalarınızın alımı sırasında nakit olarak yapılmaktadır. Bakır piyasasını daima takip eden firmamız en güncel ve en iyi fiyatları daima sunmaktadır. Sektördeki diğer pek çok firmadan alacağınız fiyatlarla birlikte göreceksiniz ki en iyi hurda fiyatlarını firmamız sunmaktadır.
 

Bakır