Bulaşık Makinesi Hurdası

Her evin temel ihtiyacı olan beyaz eşyalar arasında bulunan Bulaşık Makinelerinin hurdalara ayrılması alanında sizlerin elinde bulunan tüm bulaşık makinesi hurdalarına talibiz. Markası ne olursa olsun her türlü beyaz eşya hurdasının alımı için uzman kadromuzla muhteşem fiyatlarımzıı sizlere sunmaktayız. Sizlerden alacağımız hurda bulaşık makinelerinde yer alan elektronik atık ürünlerini ayırmakta ve parçalamaktayız. Ardından geri dönüşüm tesislerine göndereceğimiz ürünlerin içerisinde bulunan çeşitli hammaddelerle dönüştürülen ürünler sanayi ürünlerinin üretimlerinde tekrar kullanılacaktır. Burada sizler hem hurdalarınızı satarak para kazanacak hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacaksınız.

Hurda beyaz eşya genellikle ağır yükte oldukları için taşıması zahmetli, büyük hacimde oldukları için saklaması zor olmaktadır. Bu nedenle bulundukları ortamdan hemen tahliye edilmeleri istenmekte ve gerekmektedir. İstanbul´da sektörün önde gelen hurdacı firması olan Şahin Geri Dönüşüm yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosu ile adresinizden hurdalarınızı almaktadır. Hurdacılık firmamız en yüksek değerden atıl durumda olan kullanılamayan bulaşık makinesi hurdalarınızı almaktadır.

Şahin Hurda, İstanbul çevresinde hizmet veren, yerel olarak işletilen bir şirkettir. Hem konut hem de ticari hurda kaldırmada uzmanlarından oluşan bir ekibiz. İşimiz, müşterilerimizin yoğun bir hayat geçirdiği anlayışı üzerine kurulmuştur ve bir çöp toplama hizmetiyle çalışmanın endişeleriniz içinde en az olması gerektiğine inanıyoruz. Programınızı karşılamak için, haftanın 7 günü açık olmanın rahatlığını ve istenmeyen hurda ve geri dönüşüm eşyalarının ne zaman alınması gerektiği konusunda sizin için en iyi zaman esnekliğini sunuyoruz.

En iyi bulaşık makinesi hurdası fiyatları almak için bizi aramadan karar vermeyin.
 

bulaşıkmakinesi