Buzdolabı Hurdası

Buzdolabı hurdalarında ev tipi ürünler veyahut sanayi tipi soğutma sistemi bulunan ürünler yer almaktadır. Genelde boyalı sac gövdeleri ve plastik iç aksanları bulunan bu ürünlerin ekonomik değerleri düşük olmaktadır. Metal hurda içeriği barınan bu hurda çeşitlerinde yaşanan düşük fiyatlar nedeni ile geri dönüşümde büyük sıkıntılara yol açabilmektedirler. Ancak yine de değerinde olarak sektörün en iyi fiyatını buzdolabı ürünlerinde hurdalarınız için firmamız sağlamaktadır. Geri dönüşümünde dolaşım tesisatı ve kompresörü içinde bulunan ürünlerde soğutma gazının boşaltımı oldukça önemlidir. Çevresel etkileri oldukça yüksek olan ve tehlikeli atık sınıfına giren bu ürünlerin geri dönüşüme kazandırılıması para kazanılmasından çok daha önemli olmaktadır.

Buzdolaplarının en değerli kısımları motorlarıdır. Motor dolabı soğutma işlemleri yapmaktadır. Derin dondurucularda da bu motorlar bulunmaktadır. Hurda dolaplarınızın nekadar ettiğini öğrenmek isterseniz hemen hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Hurdalarınızı evinizden, adresinizden kendi ekibimiz ile almaktayız. Cebinize ve ülke ekonomisine geri dönüşümü ile katkı sağlayacağınız hurda buzdolaplarınızın satışı işlemleri için hemen bizi arayın.

Firmamız toplu olarak buzdolabı atıklarınızı en iyi fiyatlardan alabilmektedir. Geri kazanımlarının yapılması amacı ile toplanan bu ürünlerde en iyi fiyatları telefon numaralarımızdan öğrenebilirsiniz.Arçelik, Beko, Bosh, Ariston, Vestel, Siemens, Samsung, LG, AEG, Regal, Electrolüx  gibi markaların buzdolabı ürünlerini firmamızdan en iyi fiyatlarla geri dönüşüme gönderebilirsiniz.

Hurda buzdolaplarının geri dönüşüme kazandırılması gerekir. Bunun nedeni çok fazla buzdolabı vardır. Her geçen gün binlerce buzdolabı hurdaya düşmekte. Eğer bu geri dönüşüm sağlanmazsa ciddi anlamda maddi kayıp oluşur. En iyi fiyatlar için hemen bizi arayın.
 

buzdolabı