Çamaşır Makinesi Hurdası

Hurdalar arasında çok gelen hurda çeşidi olan çamaşır makinesi hurdasıdır. Makinelerin çalışmayacak durumda olanlarının hurdaya ayrılması ile oluşan bozuk çamaşır makineleri hurdalarını geri dönüşüme kazandırıyoruz. Elinizde bulunan çamaşır makinesi hurdalarının tamamına talibiz. Çamaşır makinesi hurdalarınızın görsellerini çekerek WhatsApp programı aracılığı ile firmamıza sunabilirsiniz. Hurdalarınızın en iyi fiyatlardan satışının yapılmasını istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Hurdaların değerli bir hurda olduğunu söyleyemeyiz ama her halükarda geri dönüşüme katkı sağlayabilmemiz amacıyla değerinde hurdalarınızı alacağız. Çamaşır makinesi hurdalarının en değerli parçası motorudur. Dolayısı ile motoru olmayan bir hurda makinenin pekde bir değeri olmaz. Hurdaya çıkan makinelerinizin satılması için, toplu fiyat talepleriniz için bizi arayabilirsiniz. Eskiyen, hurdaya ayrılarak satışını yapmak istediğiniz tüm makinelerin söküm işlemleri yapılır ve hurdaya ayrılan makine geri dönüşüme ayrılır.

İstanbul´da bulunan firmamızı arayarak her türlü hurda eşyanısı satabilirsiniz. Daima yüksek fiyat politikası sunan firmamız beyaz eşyaları en yüksek fiyatlardan almaktadır. Sizlerde Çamaşır makinesi hurdalarınızda en iyi fiyatlar için hemen bizi arayın.
 

çamaşırmakinesi