Çelik Hurdası

Çelik hurdalarını geri dönüşüme gönderen ve en iyi fiyatlar sunan Şahin Hurda´nın web sitesinden bir çok bilgi alabilirsiniz. Çelik hurdalarını teknolojinin de gelişmesiyle geliştirilen makinelerle ayrıştırmak ve geri dönüşüme kazandırmak oldukça kolaydır. Dev mıknatıslı araçlar sebebiyle çelik hurdalarının ayrıştırılması oldukça kolaylaştırılmıştır. Çelik sadece bir atık değildir. Geri dönüşüm açısından ülkemiz için oldukça önemli bir maddedir. Bu nedenle çeliğin geri dönüşümü ile tekrar tekrar kullanılması tabii olabilen kaynaklardadır. Enerji maliyeti ile üretim faaliyetlerinin yürütülmesi sağlanmaktadır. Elinizde bulunan çelik hurdalarınız için hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Çelik içerisinde yer alan maddesi tamamen %100 şekilde geri dönüşüme katkı sağlayabilmektedir. Defalarca da geri dönüşüme kazandırılmış olsa çelik maddesi kendine has özelliklerini asla kaybetmeyen bir yapıdadır. Bu nedenle günümüzde çelik hurdası sektörümüzde özellikle önemli bri yere sahiptir. İstanbul´da bulunan firmamız nerede olursanız olun yüksek tonajlardaki çelik hurdalarınızı yerinizden kendi ekibimiz ile alımlar yapmaktayız.

Hurdalarınızın yüklenmesi aşamalarında kalitesi ve miktar tespitlerinizi yerinizde beraber yapmaktayız. Detaylı fiyatlandırmamız ile ödemelerinizi adresinizde nakit olarak yapıyoruz.

Paslanmaz çelik hurdalarınız için hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile en iyi fiyatları sizlere sunmaktayız.
 

çelik