Derin Dondurucu Hurdası

Hurda derin dondurucu alımında geri dönüşüm sektörü oldukça gelişmiş ve bozulan, kullanılamaz hale gelen derin dondurucularınızı firmamız en iyi fiyatlardan almaktadır. Yaz aylarının gelmesi ile derin dondurucularımızda bakımların yapılması başladı. Bakımları yapılamayacak kadar kötü durumda olan derin dondurucuların değerlendirilerek tekrar hammadde haline getirilmesi gerekmektedir. Sizlerde evlerinizde kullanmadığınız, bozuk durumda olan derin dondurucu huradlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz. Hurdalarınızı değer kaybettirmeden ve nakit olarak ödemelerini yaparak adresinizden almaktayız.

Hurda ekovat, Ekovat (buzdolabı , soğutucu motoru ) bütün soğutma gruplarının kompresör görevini gören akışkan soğutucu gazı sistemden devamlı çeviren bu kompresörlerin içerinde %15 oranında kimyasal yağ bulunmaktadır. arayın adresinizden ekovatlarını peşin ödeme ile alalım.

Kesinlikle hurda derin dondurucu ürünlerinizi bizi aramadan satmayın. Toplu alımlarımızda muhteşem fiyatlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Derin dondurucu hurdası için muhteşem fiyatları size sadece ŞAHİN HURDA sunmaktadır.

 

derindondurucu