Egzoz Hurdası

Egzoz hurdası denilince akla ilk gelen toplu alımlarda muhteşem fiyatlar sunan firması Şahin Hurda´nın web sitesine hoşgeldiniz.

Oto-katalizör bir otomotiv parçası olarak kullanılan ve gerek araçlardaki yakıt tüketimini düşüren, gerekse kimyasal gazların çıkışını azaltan bir parçadır. Oto-katalizör, daha çok egzoz gazının çevreye daha temiz olarak salınımını sağlar ve içinde platinyum, paladyum ve rodyum gibi 3 ana değerli metali belirli miktarlarda araç cinsine göre ihtiva eder. Oto-katalizörler seramik veya metalik olmak üzere 2 tiptir; Dünya ülkelerinde %95 oranında seramik katalizör kullanımı tercih edilir. 

Hurda yani atık haline gelmiş, ömrünü tamamlamış veya hasarlı her tür oto-katalizör toplama ve ayrıştırma konusunda 15 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır. Evciler, Türkiye ve yaklaşık 40 ülkeden topladığı parçaların rafine edilmesi; içindeki değerli metallerin ortaya çıkarılması ve geri dönüşümünün sağlanması için bu alanda Avrupa’daki ilgili kurumlarla işbirliği içinde faaliyet göstermektedir. 

Egzoz hurdalarınız
için bölgenin en iyi fiyatlarını sunan ŞAHİN HURDA´dan bilgi alabilirsiniz. Şahin hurda ve geri dönüşüm muhteşem fiyatları ile sizlere hizmetler vermektedir.
 

egzoz