Elektronik Hurdası

İstanbul´da uzun yıllardan bu yana elektronik kart hurdası alanında hizmet gösteren firmamız geri dönüşüme yıllardır büyük katkılar sağlamaktadır. Bunlar tabikide sizlerden aldığımız toplu hurda alım ürünlerinden ötürüdür. Yani burada bizim ne kadar katkımız varsa hepsi sizin sayenizdedir. Tüm İstanbul başta olmak üzere Bilgisayar Anakartları ve Tak Çalıştır Kartları, Pin Negatif (Soket) ve Pin Pozitif Kartları (Pin), Modem, Hub, Switch Kartları, Telekom Kartları, Pos Cihazı Kartları, Server Kartları, BGA Kartları, IC Kartları, Denizaltı Sistem Kartları, Cep Telefonu Kartları, Telsiz ve Telsiz Telefon Kartları, Medikal Cihaz Kartları, LCD TV Kartları, Kontrol Panelleri Kartları, Uçak Kartları, Otomobil Kartları, Yazıcı, Tarayıcı, Çizim Cihazı Aygıt Kartları, Slot İşlemci Kartları,Uydu Alıcıları (Receiver, Decoder) Kartları vb. gibi elektronik kart ürünlerinin alımını yapmaktayız.

Elinizde bulunan her türlü cep telefonu, bilgisayar hurdalarını yüksek fiyatlardan almaktayız. Doğaya tekrardan kazanılımı yapılan bu elektronik kartları değerinde alan Şahin Hurda´nın web stiesinde ulaşabileceğiniz tüm numaralar mevcuttur.

Elektronik hurdalar elektronik atıklar kavramını oluşturmaktadır. Yeniden dizayn edilen, yeniden kullanımı pek uygun olmayan atıkların doğrudan geri dönüşüme gönderilmesi işlemini firmamız yapmaktadır. Firmamız Şahin hurda elektronik hurda atıklarınızı en iyi fiyatalardan almaktadır. Tamir edilemeyecek durumda olan bu eşyalar için üretim amacına uygun malzemeler üretilmesi amacıyla geri dönüşüm firmalarına gönderim yapmaktayız. Ekonomik değeri bulunan hurdalar için muhteşem fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bizi aramadan elinizde bulunan elektronik kart hurdaları için karar vermeyin.
 

elektronik