Fabrika Hurdası

Üretim ömrünü tamamlamış fabrikaların sökümünü ve çıkan hurda çeşitlerinin alımını yapıyoruz.  Şahin Hurdacılık sektöründe önde gelen ve kendisini kanıtlamış önemli firmalardandır. Fabrika Sökümü / Yıkımı işleriniz için lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmet veren firmamız fabrika sökümü ve hurdalarının alımında sizlerin yanındadır. Fabrikalardaki cihazların, makinelerin söküm işlemleri ve atıl durumda olan fabrika malzemelerinin hurdalarının tamamı değerinde alınmaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından söküm işlemi yapılan ürünler kendi araçlarımızla alınmaktadır. Fabrika hurdası söküm merkezi olarak demir hurdalarınızı, diğer hurda çeşitlerinizi teslim alarak geri dönüşüme katkı sağlamaktayız. Bu sayede atıklarınızı değerlendirir ve ülke ekonomisine, çevreye yarar sağlarsınız.

Sosyal tesis, depo, fabrika ve diğer kurulu olan tüm yerlerin yıkımı, sökümünü yapmakta olan firmamız demir hurdası, kablo hurdası, elektronik hurdalarınızın tamamına taliptir. Şahin hurda olarak fabrika, tesis, imalathane, işyeri, alışveriş merkezleri, otel, hastane, kamu binası, depo gibi işletmelerin tüm ünitelerinin sökülmesi ve geri dönüşümü mümkün olan makine teçhizat ve metal – plastik hurdalarının alımı ve satımını yapmaktadır.

Detaylı bilgi için hiç çekinmeden daima bizi arayabilirsiniz.
 

fabrika