Hakkımızda

Şahin Hurda ve Geri Dönüşüm olarak sektörümüzde İstanbul merkezli hizmetlerimizi ülkemizin bir çok ilinde verebilmekteyiz. Hurda malzemeleri uzman ve dinamik kadromuzla daima adresinizden almakta ve geri dönüşüme maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmaktayız.

Şahin Hurda bünyesinde topladığı tüm atık, hurdaları geriye kazanım yöntemi ile ekonomiye tekrar kazandırmayı amaçlamaktadır. Böylelikle şehirlerde oluşan tehlikeli atık problemlerine de bir nebze olsun yardımcı dokunmaktadır. Ülkemizin doğal kaynaklarının korunması ve zarar görmemesi amacı ile çıktığımız bu yolda firmamıza gelen tüm hurdalar eğitimli personeller tarafından parçalara ayrılmaktadır.

Hizmet verdiğimiz tüm hurda alımı kategorilerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. Şahin Hurda olarak çevre dostu olabilecek tüm hurdaları almaktayız. İstanbul ve bölgesinde bulunan sizlerin elinde bulunan tüm hurdaları nakit paraya döndürmek istediğinizde kaliteli ve güvenilir olarak hizmetlerimizi size ulaştırmaktayız. Daima en iyi ve en güncel hurda fiyatlarını sizlere sunacak olan firmamız kapınıza kadar gelerek hurdalarınızı almaktadır.

Daha yeşi ve yaşanabilir bir dünya için, çocuklarımıza ise aydınlık bir gelecek bırakmak adına hurdaların içerisinde bulunan hammaddelerin yeniden kazanım yöntemiyle doğal güzelliklerimizi korumayı amaçlamaktayız. Her türlü geri dönüşüme katkı sağlayacak olan ürünü ülke ekonomisine kazandırmakta olan firmamız geri dönüşümün önemini bilmektedir. Küresel ısınma ve artan çöp, hurda yığınlarının önüne geçebilmek amacıyla çıktığımız bu yolda, kullanılabilecek olan tüm değerli malzemelerin yeniden kullanılmasını sağlamak amacıyla en iyi fiyatlardan hurdalarınızı almaktayız.

Bulunduğunuz konumda hurdacı numarası lazımsa doğru adres burasıdır. Hurda alımlarımızın tamamında nakit ödeme ile çalışıyoruz.