Jant Hurdası

Yaygın olarak oto sanayi alanlarında çıkan jant hurdalarının alımlarını adreslerinizden kendi araçlarımız ile yaparken ödemelerinizi de nakit olarak yapmaktayız. Elinizde bulunan her türlü jant hurdası için firmamız Şahin Hurda sizlerin hizmetindedir.

Tercih edilen bir ürün olan Jant Hurdası ismi ile anılır. Her türlü Bakır, çelik, alüminyum, krom, demir, bakır, bakır kablo vs. hurda alımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Araba ve araba parçalarının geri dönüşüme katkı sağladığı bir ürün grubu olan jant hurdasında %85´lere varan geri kazanım olabilmektedir. Özellikle hurda jantlar arabalardan çıkan ve geri dönüşümü mümkün olan parçalar arasında en önde gelenidir. Araba jantların hurdaları ülkemizde yer alan yaygın olan tüm sanayiilerde çıkabilmektedir. Kazalar nedeni ile kullanılmaz hale gelen hurda jantlar geri dönüşüm tesislerinde kimyasal ve fiziksel bazı işlemlerden geçerek alüminyum külçelere dönüşmektedir. Şahin Hurda´da bu alanda sizlerden elinizdeki tüm jantların toplanması, en iyi fiyatlar sunulması amacıyla sektöre giriş yapmıştır.

Şahin Hurda ve Geri Dönüşüm firması olarak sektörde faaliyetlerini uzun yıllardır sürdüren işletmemiz her türlü hurdacılık hizmetini en iyi şekilde, çevre bilinci ile ve ahlaklı iş işleyişimiz ile hız kesmeden sürdürmektedir. Hurda araba jantı konusu için bizi aramadan karar vermemenizi öneririz.

En iyi araba jant hurdası fiyatları için hemen bizi arayın. En iyi fiyatları sizlere sunalım.
 

jant