Jeneratör Hurdası

Tüm sanayii alanlarında kullanılan jeneratörler uzun ömürlü olmasına rağmen bazen hurdaya ayrılabiliyorlar. Jeneratör hurda ürünlerinizi adresinizden almakta ve bulunduğunuz yerde ödemeleri nakit olarak ödenmektedir.

Hizmet alanımızda bulunan hurda jeneratör alımlarında kullanıma tekrar kazandırılamayan hurdaların alımını yapıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hem çevreye verdiği zararı hem de diğer kullanıcıların içerdiği madenlerden sağlanan yararla tekrar yeni malzemeleri üretilmesini sağlıyoruz. Bu alanda her geçen gün ekibimizi büyütmekte ve neredeyse hurdalarınızı aynı gün adreslerinizden almaktayız.

Jeneratör hurdası alımı sırasında sizlerde değerlerinde ödemeler alabilir ve çevrenin temizliğinin yanı sıra ülke ekonomisine de katkı sağlayabilirsiniz. Özelliklerine göre ayrılabilen jeneratör hurdalarının içerdiği parçaların büyük bir kısmı geri dönüşümde değerlendirilebilmektedir. Hurdalarınızın yerinde keşfi ve taşınma işlemleri için bizi arayabilirsiniz. İstanbul´da bulunan firmamız ihtiyaçlarınıza özel olarak yeteli kapasiteye sahip ekibimizle tüm hurdalarınızda yüksek fiyat garantisi sunmaktadır.

Elinizde bulunan jeneratör hurdası için fiyat verebilmemiz için iletişim sayfamızda yer alan numaramız üzerinden bize WhatsApp aracılığı iel görseli gönderebilir ve fiyatı anında öğrenebilirsiniz.

 

jeneratör