Kablo Hurdası

Kablo hurdaları içeriğinde plastik ve bakır telleri barındırmaktadır. Yalıtım, izolasyon ve elektrik gibi alanların tamamında kullanılmakta olan kablo hurdaları ülkemizde en çok rastlanan ve satışı sağlanan hurdalar arasındadır. Kablo hurdaları da geri dönüşüm alanında çok önemli paya sahip olan hurdalardandır. Kablonun plastiği dahi geri dönüşümde kullanılmaktadır. Kg cinsi ile aldığımız kablo hurdalarınızı en iyi şekilde değerlendireceğimizi bilmenizi isteriz. Elinizde bulunan kablo hurdalarını en iyi şekilde değerlendirmekte ve çalıştığımız kurumlar ile birlikte ülke ekonomisine kazandırmaktayız. Gelişmekte ve daha iyiye daima gitmekte olan ülkemizin ekonomisine kazandıracağınız bakır hurdalarınızın yanında sizlerde elinizdeki hurda kilogramına göre paralar kazanabilirsiniz.

Elektronik aletlerin parçaları arasında yer alan kablo hurdaları içerdiği iletken malzemeler sayesinde geri dönüşüm sektöründe sıklıkla alınıp satılan bir hurda çeşididir. Kablo hurdaları genelde elektrik sorunları, arızaları nedeni ile çöp olmaktadır. Hurdaya ayrılan kablo hurdaları ev, işletme, fabrika gibi yerlerde yapılan yenilemelerle hurda durumuna gelmektedir.

Elinizde bulunan kablo hurdalarının cinsi ve içeriğini biliyorsanız bizi aramanız yeterlidir. Bilmiyorsanız da hurdalarınızın görsellerini çekerek bize WhatsApp aracılığı ile gönderebilirsiniz. Şahin Hurda ve Geri Dönüşüm firmamızın numaralarının tamamına sitemizin iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Hurda kabloların fiyatlarını öğrenmek için ve öğreneceğiniz en iyi fiyatlar için bizi aramadan asla karar vermemenizi öneririz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı tüm çalışmalarını sürdürmekte ve sizlerin tüm hurdalarını nerede olursanız olun yerinizden ödemeleri de nakit olarak yapılarak alınmaktadır.

Şahin Hurda´ya sitede gördüğünüz numaralar üzerinden daima ulaşabilirsiniz. Çevreye vereceğiniz katkının yanı sıra para da kazanabileceğiniz kablo hurdası satışları için firmamız sizlere en kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. Detaylı bilgi ve en iyi fiyatlar için bizi arayın.
 

kablo