Kağıt Hurdası

Yüksek fiyat sunduğumuz kağıt hurdalarında her nevi kağıt hurdasını almaktayız. İstanbul´un tüm bölgelerinden hurda alımlarını gerçekleştiren Şahin Hurda ve Geri Dönüşüm yüksek tonajda olmak şartıyla sizlere muhteşem fiyatlar sunacaktır.Kâğıt, çoğunlukla yazma işlemlerinde kullanılan, üzerine baskı ya da çizim yapılabilen veya ambalaj amacıyla kullanılan ince malzemedir. Genellikle nemli ağaç lifleri veya otların bezlerinden elde edilen selüloz hamurunun preslenmesinin ardından esnek levhalar içinde kurutulması sonucunda elde edilir.  Kâğıt çok fazla kullanım alanına sahip olan, çok yönlü bir malzemedir.

En çok üzerine yazı yazılması veya baskı amacıyla kullanımı yaygın olsa da, endüstriyel ve inşaat sektöründe gerçekleştirilen işlemlerde, pek çok alanda temizlik ve paketleme malzemesi olarak, hatta özellikle bazı Asya kültürlerinde yiyecek katkı maddesi olarak kullanım bulmuştur. Kâğıt özellikle yazı amacıyla kullanıldığından dolayı, belge ve doküman anlamında da kullanılır.

İstanbul´da kağıt hurdalarınız için en iyi fiyatları firmamızdan alabilirsiniz. Peşin ödemelerle alımını yaptığımız hurdalarınızı ayırt etmeksizin almaktayız. Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, fabrikanızda bulunan tüm kağıt hurdalarınızı en iyi fiyattan almaktayız. Mal tartımları ile birlikte fiyatlarınızı belirlemekte ve ödemelerinizi nakit olarak yapmaktayız.

Bizi aramadan ve firmamızdan fiyat almadan kesinlikle karar vermemenizi öneririz.
 

kağıt