Kalorifer Petek Hurdası

Döküm petekler, bakırlı petek radyatörler, kalorifer petekleri olarak tabir edilen atıl durumdaki ürünlerinizin alımına takibiz. Bir akaryakıtın yanmasıyla sıcak bir akışkandan almış olduğu sıvı ile dışarıyı da ısıtan bu malzemeler çelik veyahut alüminyumdan oluşmaktadır. İçerdiği metaller sayesinde hurda fiyatlarını belirleyebilediğimiz bu ürünlerden elinizde bulunalarının tamamı için firmamızdan bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Firmamız genelde son yıllarda İstanbul´da oluşan kentsel dönüşüm sebebi ile ortaya çıkan kalorifer atıkları, hurdaları için ulaşım sağlanmaktadır. Kalorifer hurdaları alanında en iyi fiyatları sizlere firmamız sunmaktadır.

Her türlü hurda kalorifer peteğini sizlere sunmaktayız. Dilerseniz WhatsApp aracılığı ile petek fotoğraflarınızı tarafımıza iletebilir ve en iyi fiyatları garanti bir şekilde firmamızdan alabilirsiniz. Döküm kalorifer peteklerinde hurda fiyatlarından en iyi fiyatları firmamız Şahin Hurda sizlere verebilmektedir.

Petek hurdaları genellikle demirden yapılmaktadır. Petek alımlarını bu bağlamda demir hurdası fiyatları üzerinden yapmaktayız. Buna ek olarak alüminyum kalorifer peteği hurdası alımları da yapmaktayız. Ancak alüminyum olanlar ile nadiren karşılaşıyoruz.  Alüminyum petekleri alüminyum hurda fiyatları üzerinden almaktayız. Eski kalorifer petekleri genellikle dökme demirden yapılmaktadır ve bu da fazladan ağırlık ve verimsizlik oluşturur. Yeni teknoloji kalorifer petekleri ise parça halinde demir levhaların birleştirilmesi ile oluşur. Bu yüzden eski kalorifer peteği kullananların geri dönüşüm ile yeni kalorifer peteği kullanmaları daha verimli olacaktır.

Genel olarak eski yerleşim yerlerinden çıkan döküm kalorifer peteklerinin hurdaya ayrılması ile satışlarının yapılmasında uzman kadromuz sizlere muhteşem fiyatlar sunacaktır. Radyatör, kalorifer peteği, bakırlı petek, döküm petek fiyatları, bakırlı alüminyum petek, alüminyum petek, Alüminyum radyatör (araba oto) çeşitlerine göre kilogram fiyatı üzerinden fiyat belirlemektedir.

En iyi kalorifer petekleri hurdası fiyatları için bizi aramaktan asla çekinmeyin.

 

petek