Klima Hurdası

Atıl durumda olan klima hurdalarınızı almaktayız. Her türlü sökme ve takma işlemlerinia dresinizde yaparak almakta olan firmamız eskiyen, kulalnılmayan klimalarınızı geri dönüşüme kazandırmaktadır. Klima hurdası denilince akla ilk gelen firma olan Şahin Hurda ve Geri Dönüşüm hemen hemen tüm ilçelerde elinizde bulunan klima çeşitlerinin alımını değerlerinde ödemeleri de nakit olarak yaparak almaktadır. Sizlerde kullanım dışı arızalı klima çeşitleriniz için en iyi fiyatları almak amacı ile firmamızı arayabilirsiniz.

Geri dönüşüm faaliyetleri arasında klima hurdaları oldukça önemlidir. Geri dönüşüme kazandırılmayan klima hurdalarının filtrelerinde biriken toz sebebiyle daha fazla enerji harcaması gerekecektir.Aynı zamanda içerisinde birikmiş olan tozlar bakteriler üretecek ve kişilerde solunum yolu rahatsızlıklarına sebep olacaktır. Sağlık açısından da bu tarz sorunlar teşkil edecek hurdaların ayrıca kompresörleri içinde bulunan gazlar da doğamıza ciddi zararlar verebilmektedir.

Klima hurdası alanında uzman kadromuzile sizlere İstanbul´da faaliyetlerimizi sunmaktayız. Geniş bir yelpaze olan klima hurdası alanında elinizde bulunan tüm atıl durumdaki klimaların alımına talibiz toplıum sağlığını düşünen firmamız her türlü hurdanız için avantajlı ve iyi fiyatlar sunabilmektedir. Piyasa koşullarına göre iyi fiyatlardan hurdalarınızı satmak için hemen bizi arayın.
 

klima