Kombi Hurdası

Kombi hurdası alanında marka gözetmeksizin elinizde bulunan hurdaların alımını yapmakta ve geri dönüşüme katkılar sağlamaktayız. Kombi hurdalarınızı değerlerinde almakta olan firmamız elektronik hurda alanında değerlendirmektedir. Çok sık bozulmayan bu cihazların elektronik hurda kategorisine girmesi sebebi ile çok rastladığımız hurdalar arasında değildir.

Nadiren ortaya çıkan hurda grubunda yer alan kombi hurdalarınızı satarak kazançlar elde etmek istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Tüm markaların  kombilerini almaktayız. Bu markalardan bazıları  Arçelik, Beko, Buderus, Baymak, Demirdöküm, Ariston, ECA, Bosh, Vailant, Viessmann, Airfel, Alarko, MAKTEK, Ferroli, Termodinamik, Baykan, İmergas, Daylux, ve Protherm’dır. Biz marka fark etmeksizin tim markaların kombi hurdalarını geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Kombi modeline göre değişiklik göstermektedir. Kombi hurdasının kilosu yaklaşık 20-35 kg arasında gelebilmektedir. İçinde yer alan hurda sökümü ile bazı parçaların geri dönüşüme kazandırılması için parçalaması firmamız tarafından hurdanızı yerinizde almamızın ardından kendi fabrikalarımızda yapılmaktadır. Bu hurdaları satarak hem siz para kazanırsınız hem de geri dönüşüm hizmetlerinde ülkeye katkı sağlarsınız. Kombi hurdasını alan firmalar arasında yer alan firmamız en iyi fiyatları sizlere sunacaktır. İstanbul´un neresinde olursanız olun hiç çekinmeden firmamızı arayabilir ve elinzideki hurdaların tamamını firmamıza satabilirsiniz.

Aynı zamanda işyerleri hurdası, evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, plastik, demir, kapı pencere, Krom tezgah, televizyon hurdasi, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, hurda demir, kurşun, araba hurdasi, dinamo hurdasi alımı konusunda da sizlere hizmetler vermekteyiz.
 

kombi