Konteyner Hurdası

Özellikle şantiyelerde sıklıkla tercih edilen konteynerların bir çok çeşidi bulunmaktadır. Konteynerlar hurdaya ayrılabilmektedir, hatta sıklıkla ayrılabilmektedir. İstanbul´da bulunan firmamız bir çok ilden adresinizden hurdaya ayrılmış, atıl durumda bulunan hurda konteynerların alımlarını ödemelerini de nakit olarak yaparak almaktadır.

Depoda kullanılan konteynarlar, inşaat konteynarları, şantiye konteynarları, ev konteynerları alanında elinizdeki tümalımları yapmaktayız.  Hurda konteyner alımlarında bölgenin en iyi fiyatlarını veren Şahin Hurda´yı web sitesinin iletişim sayfasında yer alan numaralardan arayabilirsiniz. Tüm nakliye ve işçilik masrafları firmamız tarafından karşılanacak olan hurda konteyner alımlarınızı aynı gün içerisinde bile yapabilmekteyiz.

Eski ve atıl durumdaki hurda konteynerlarınız için çok yüksek fiyatlarımızı duymak için bizi arayın. Konteyner satışlarınızdan yüksek fayda sağlayabilmenizi sağlıyoruz. Konteynarın durumuna bakılmaksızın fiyatımızı sunmaktayız. Bu nedenle geri kazandırılabilir her türlü konteynar için bizi arayın. Hurdaları parçalayarak geri dönüşüme kazandırırlar. Ancak konteynerler tamir edilerek geri dönüşüm elde etmek mümkündür. Elektrik tesisatları ve kırık yerleri onarılan konteynerler ikinci el olarak yeniden piyasaya sürülebilir. Konteyner alan firma sizlere yerinden alım imkanları sunmaktadır.  Konteyner geri dönüşümü yapan firmamız bu güne kadar yüzlerce konteynerin hurdaya atılmasını önledi. Bu işle ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Aslına bakılırsa tüm geri dönüşüm firmalarının bizler gibi davranmasını beklemekteyiz. İstanbul ve çevre bölgelerinden yerinden alım imkanı sunulmaktadır.

Muhteşem fiyatlı konteyner hurdası alımları için sizlerden telefonları bekliyoruz.
 

konteyner