Krom Hurdası

Kullanım alanı oldukça büyük olan krom ürününün hurdası da kullanımları sebebi ile oldukça fazla çıkabilmektedir. Krom madeni ülkemizde ihracatı en çok yapılan maden çeşitlerinden biridir. Krom hurdalarınızı Şahin Hurda ve Geri Dönüşüm firması ile ülke ekonomisine geri kazandırabilir ve aynı zamanda kendi bütçenize de katkı sağlayabilirsiniz.

Geniş bir kullanım alanı bulunan kromun özellikle araba parçalarında, kesici aletlerde kaplama işlerinde kullanıldığını da bilmekteyiz. Erimesinin sıcaklık alanında yüksek olduğundan ötürü tuğla ve kalıp yapımında da oldukça yaygın olarak tercih edilebilmektedir. Krom ürünler çok sert ve çok iyi cilalanabilen paslanmaz ürünlerden ortaya çıkmaktadır. Krom malzemeler çok yönlü elementler arasındadır. Çelik, demir alaşımları, ateşe dayanıklı malzemelerin bulunduğu sanayilerde de kullanılmakta olan bu ürün aynı zamanda zırhlı araç yapımında da kullanılmaktadır. Mermi, top, çeşitli silah ve mühimmatlarda da kullanılan ürün aynı zamanda gemi, otobüsler, otobüs durakları, tren vagonları, sokak aydınlatma sistemleri, uçak, uzay sanayisi, merdiven korkulukları ve parmaklıkları, otomotiv, motorlar, motosikletler, bisikletler ve ağır sanayi gibi birçok sektörde alaşım halinde veya saf olarak çeşitli işlemlerden geçirilerek kullanılmaktadır.

Krom hurdalarının en iyi fiyatlarını firmamızdan alabilirsiniz. Ancak bilmelisiniz ki krom hurdaları malzemelerine göre de fiyat değişiklikleri gösterebilmektedir. Elinizde bulunan tüm krom hurdalarını değerlerinde nakit olarak ödemelerini yaparak almaktayız. En yüksek krom hurdası fiyatları için hiç çekinmeden sitemizde gördüğünüz numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
 

krom