Makine Hurdası

Makinalar oldukça pahalı araçlar olarak bilinmektedir. Kullanım ömrü dolan makineleri, kullanılamayacak derecelerde olan makineleri geri dönüşüme kazandırmak ve para kazanmak için firmamıza satabilirsiniz. Müşterilerine en yüksek fiyatı daima veren firmamız piyasaya göre size bir çok avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Adresinizde söküm ve taşıma işlemlerini dahi kendi ekibi ile yapan firmamız hurdalarınızın ödemelerini dahi yerinde nakit olarak yaparak almaktadır.

Makineler ülkemizde hemen hemen bir çok sanayide kullanılmaktadır. Makine hurdalarını yerinizde parçalayarak almaktayız. Hurdaya ayrılmış makine parçalarının geri dönüşümü ve kıymetli metallerin tekrar üretime kazandırılması işlemidir. Makinelerinizi yerinizde kendi ekibimiz kaynakla ayırmakta, değerlendirilecek atıkları toplamakta ve sınıflandırmakta ve size değerlerini sunmaktadır. Alınan makine hurdaları geri dönüşüme kazandırılır  ve ülke ekonomisine fayda sağlanır.

Sizlerde bulunduğunuz il farketmeksizin bizi arayabilir ve elinizde bulunan her türlü makine hurdasını firmamıza satabilirsiniz.
 

makine