Medikal Cihaz Hurdaları

Hurda Hastane Cihazları Alan Yerler ile ilgili aramalarınızda firmamızı aramanız dahilinde en iyi fiyatları da firmamızdan alabileceğinizi biliyor muydunuz? 

Türkiyenin tüm illerinde yer alan tüm hastane hurdalarının satışları konusunda firmamız sizlere en iyi fiyatları sunacaktır.  Firmamız tıbbi hurdaların ve hastanede yer alan cihazların hurdalarının alımı konusunda uzman bir kadroya ve geçmişe sahiptir. Bu hurdaların alımı konusunda en yetkili geri dönüşüm firmaları arasında yer alan ŞAHİN ELEKTRONİK ATIK, geri dönüşüme sağladığı fayda ile ülkenin önde gelen önemli hizmetlerini yerine getirmektedir.

Atıl durumda bulunan tüm mr cihazlarınızı, hastane cihazlarınızı en iyi fiyatlardan almaktayız. Her türlü hastane hurdasının alımı konusunda firmamızın numaralarından bizlere ulaşabilir ve Türkiye´nin tüm illerinde hastane cihaz hurdalarınızı yerinizden personelimizin almasını sağlayabilirsiniz.  Uzman personelimiz cihazlarınızı tamamen kendi taşır ve ayrıca hurda ödemeleriniz de anında nakit olarak yapılır.

Daha fazla bilgi, detaylı anlatım ve en iyi fiyatlar için sitemizde yer alan numaralarımızı arayın. Sizlere en iyi fiyatları verebilmemiz için satmayı düşündüğünüz cihazların görüntülerini iletişim safyamızda yer alan numaralarımızdan birine WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.
 

hastane