Merkezi Isıtma Sistemi Hurdası

Merkezi Isıtma Sistemlerinde eskiyen ve hurdaya ayrılan tüm ürünlerin alımına nakit ödemelerimizle talibiz.

Ağır bir malzeme olması nedeniyle parçalanarak çıkarılması gereken ürünler arasında bulunan kalorifer kazanlarının hurdalarının parçalanma işlemlerini kendi ekipmanlarımız ve elemanlarımızla yaparak adresinizden satın almaktayız. Özellikle eski yerleşim yerlerinde bulunan kalorifer kazanlarının hurdalarının alınarak geri dönüşüme katkı sağlanmasını sunuyoruz. Nakliyesinden kesimine kadar tüm işlemleri üstlenen firmamız genel olarak bodrum katlarında bulunan bu ürünlerin tüm maliyetini karşılıyor üstelik size hurdasından da para kazandırıyoruz.

Kat kaloriferli sistemlerde bulunan merkezi kazanlar, ısıtma amaçlı sonradan parçaları ayrılmış bir şekilde bodrum katlarınıza veya çatılara yerleştirilmiş ve kurulmuştur. Bütün bir halde kazan dairelerini, merkezi ısıtma sistemlerini dışarıya çıkarmak çok zordur. Binalarınızın yıkılması gerekiyorsa duvarların kırımı yapılarak vinçler ile dışarıya çıkarılarak bu ürünler hurdaya ayrılabilmektedir. Ancak hurda olarak ayrılacak olan bu kazan bina yıkılmadan yani duvarı kırmadan yapılacak ise adreste, yerinde profesyonel sökümün yapılması tek çarenizdir. Bu durumda firmamız sizlere profesyonel bir hizmet sunuyor. Hiçbir aksana zarar vermeden binanıza zarar gelmeden sökeceğimiz merkezi ısıtma sisteminizin tüm parçalarını hurdaya ayırıyporuz.

Özellikle eski yerleşim birimlerinde rastladığımız hurda kalorifer kazanı kesimi, parçalanması ve nakliye işlemleri için hurdacı arayan, bu kazanların alımını yapan firma arayanlar için önemli bir avantaj sunuyoruz. Detaylı bilgi ve en uygun fiyatlar için bizi arayın.


kazan