Motor Hurdası

Genelde sanayilerden çıkan elektrik motoru hurdalarının tamamı için en iyi fiyatları firmamızdan alabilirsiniz. Elektrik motorlarının içerisinde bulunan bakırların ayrıştırılmasını sağlayarak geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamaktayız.

Elektrik motorları ise vakumlarda, bilgisayarlarda, tavan vantilatörlerinde, klimalarda ve benzeri bir çok öğede bulunabilmektedir. Makinelerin çalışmasını sağlayan motorlar hareketli parçalara sahip hemen hemen herşeyde bulunabilir. Zamanla kullanım süresi nedeni ile ömrünü tamamlayan motorlarınızı firmamız aracılığı ile geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Geri dönüşüme katkı sağlayacağınız motor hurdalarınızın satışı ile kendi bütçenize de katkı sağlayabilirsiniz. Motor hurdalarının alımı büyükşehirlerimizde son zamanalrda artmaktadır. Bu gibi durumlarda motor hurdaları geri dönüşüm amacı ile toplanılmaktadır. Oldukça ağır olan motorların içerisinde bakır yer alabilmektedir. Bakır tellerinin yanı sıra bazı metaller de bu hurdaların içinden çıkabilmektedir. Ayrıştırılması yapılan motor hurdalarının en iyi fiyatlarını firmamız Şahin Hurda´dan edinebilirsiniz.

Hurda motor alanlar ile ilgili yaptığınız aramalarınızda rastladığınız firmamıza ulaşarak muhteşem fiyatlarla hurdalarınızı satın.

 

motor