Röntgen Film Hurdası

Röntgen filmlerinden geri dönüşüm olarak gümüş kazanılmaktadır. Röntgen filmlerinde gümüş metali az da olsa bulunmaktadır. Geri dönüşümü sağlanması gereken bu ürün için firmamızı arayabilir ve en iyi fiyatları alabilirsiniz. Röntgen filmleri, geri kazanması mümkün olan atıklardır. Tehlikeli maddelerin geri dönüşüm amacı, tehlikeli atıkların doğaya zarar vermemesi ve çevreyi kirletmemesi için ekonomiye geri dönüşümle katkı sağlamaktır.

Fotoğrafcılık, hastane ekipmanları vb.. alanlardan çıkan röntgen filmi atıkları tehlikeli atıklar sınıfına girmekte olan geri kazanım maddesidir. Geri kazanımlarının yapılmasının amaçlarında doğaya ve çevreye zarar vermemesidir. Çevreyi kirletmeyi önlenmesi amacı ile geri dönüşüme katkı sağlanması oldukça önemlidir.

Firmamız elinizde bulunan her türlü röntgen filminin toplanması ve geri dönüşüme kazandırılmasındaki hizmetleri sizlere sunmaktadır. Başlıca, sağlık kurumlarının röntgen bölümü, gazetelerin film baskı bölümünün atıkları, matbaaların kalıp açma sularının arıtımı, film çıkışı alan matbaaların baskı bölümünün banyo atıkları, hastane arşiv filmlerinin geri kazanılması gibi alanlardaki atıklarınızın alımlarını değerinde yapmaktayız.

Röntgen filmlerinizi geri dönüşüme kazandırarak cam sanayisine katkı sağlayabilirsiniz. Röntgenin içerisinde bulunan elementlerin geri kazanılması için gerekli çözüm yollarına gidilir ve ülke ekonomisine sizlerde katkı sağlamış olursunuz. Röntgen filmi konusunda ülkenin en iyi fiyatlarını firmamız vermektedir. Bu sebeple bizi aramadan asla karar vermemenizi öneririz.
 

röntgen