Sac Hurda

Genelde imalat yapan firmalarda çıkmakta olan DKP SAC HURDASI ürünleri, dkp fire hurdası adıyla da bazen anılabilmektedir. Hurdaların içerisinde iyi bri yere sahip olan bu hurdaların alımlarını uzman kadromuz ile vereceğiniz adreslerden kendi araç ve ekipmanlarımız ile yapabilmekteyiz.

Slab olarak isimlendirilen ve sıvı çeliklerin, sürekli dökümlenmesi yöntemleri ile katıştırılması sonucunda meydana gelen bu hurdalar dikdörtgen kesitli yarı ürünlerin, sıcak hammaddelerde mesi ile elde edilen kalınlıkları ise 1.50 ila 20.00 mm aralığında değişmekte olan rulo olarak veya sac şeklinde olan yassı çeliklere denilmektedir.

Şahin Hurda olarak sac hurdalarınızın alımının amamına talibiz. Sektörün önde gelen firması olan firmamız sac hurda çeşitlerinizde yenilikçi teknolojileri takip ederek anında fiyatlarınızı verebilmektedir. SAC hurdası fiyatlarında en iyi fiyatları alabileceğiniz firma olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Sac hurdası alımında sektörün en eskileri arasında buluann firmamız günden güne gelişmekte ve hurdalarınız için en iyi fiyatları size sunabilmektedir. Daima müşteri memnuniyetini düşünen ve müşterileri için en iyi hizmetleri sunan firmamız sac hurdalarınızı alarak çevreye ve size katkılar sağlamaktadır. Bizi aramadan asla sac hurdalarınızı satmayın.
 

sac