Şantiye Hurdası

Bulunduğumuz il olan İstanbul, şantiye alanında, inşaat sektöründe en hızla gelişen bir ildir. Bu nedenle şantiye hurdalarının çok fazla çıktığı ilimizde şantiyenizin bulunduğu adrese gelerek her türlü hurdanızın alımını ödemeleri nakit olarak yaparak almaktayız. Şantiye alanlarında bulunan hurda ürünler bir hayli fazla olarak çıkmaktadır. Yıkım ve şantiye hurdası alanında en iyi ekip ve en iyi fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Hem inşaatlarınızın yanında bulunan hurdaların toplanması hemde çevre kirliliğinin önlenmesi için Şahin Hurda sizlere bir telefon kadar yakın.

İnşaat sektörünün ülkemizde gelişmesi ve son yıllarda başlanılan kentsel dönüşüm ile birlikte inşaat hurdalarının çok fazla meydana çıktığı bilinmektedir. Kentsel dönüşüme giren binalarınızın yıkımının ardından şantiyelerinizde bir çok hurdalar oluşacaktır. Bu hurdalarınızın istiflenmesi ve geri dönüşüme katkı sağlayarak satılması gerekmektedir. Şahin Hurda ise bu alanda sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Şantiyelerinizde oluşan hurdaların alımı için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Şantiye hurdaları içerisinde genelde inşaat demiri, inşaat iskeleleri, demir hurdaları, sandviç panelleri, çatı makasları, teleskopik direkler, profil demirleri gibi bir çok atık malzeme bulunabilmektedir. Bu tür malzemelerin satışı için hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

İstanbul´un tüm bölgelerinde kendi kamyonlarımızla hurdalarınızın alımını yapmaktayız. Şantiye sahanızda en hızlı şekilde ve en kısa sürede hurdalarınızın alımını yapan firmamız yapı sektörüne verdiği önem ve değerle de günden güne şantiye hurdası alanında bir çok firma tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda prefabrik evler, şantiye reklam direkleri, şantiye bekçi kulübeleri gibi hurdalarınızı da almaktayız.
 

şantiye