Santral Hurdası

Santral ekipmanlarında, kartlarında ve kendilerinde hurdaya ayrılan telefon santrallerinin içinde yer alan devre kartları vardır. Hurda santral kartları, baskılı devre kartı rengi, veri yolu özellikleri, trafo içeriği, veri yolu renkleri, soketleri ve renkleri gibi bir çok kritere ayrılarak fiyatları belirlenmekte ve kategorisine göre alanında en iyi fiyatları firmamız tarafından verilmektedir. Santral kartları düşük kaliteli olanlar arasında devre kartları statüsünde olmakta ve maddi değeri düşük olan kartlardır.

Kullanılmaz hale gelen santrallerin içinde bulunan ve telekomikasyon görevlerini yerine getiren elektronik kartlar da santrallerin içinde bulunmakta olan hurdalardır. Günümüzde analog santraller satılmakta ve dijitalleşen telekomikasyon sistemlerinin üzerinde ise sayısal sistemler ahline gelmektedir. Sayısal iletişimin kodlara dönüştürülmesi ve hedef noktalarda tekrar veri türüne geçilmesi ile yapılan iletişim türünde daha yüksek kalite ile sayısal iletişim telekomikasyonu alanında büyük fayda sağlayan bu ürünlerin hurdaya ayrılmalarında geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

Santral kartlarının hurdalarında en iyi fiyatları sunacak olan Şahin Hurda´yı aramadan karar vermemelisiniz. Sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden bizi arayabilir ve en iyi fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

 

santral