Televizyon Hurdası

Geri dönüşüm alanında önemli bir yere sahip olan televizyon hurdasında iş görmez hale gelen ürünleri en iyi fiyatlardan almaktayız.

Elinizde bulunan hurda televizyonların alımı için firmamız Şahin Hurda´ya ulaşmanız yeterli olacaktır. Uzun yıllardan bu yana hurda sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bozulmuş veya kırılarak hurdaya ayrılmış televizyonlarınızın fabrikalarımızda işlenerek ülke ekonomisine katkı sağlaması amacıyla tv hurdalarınızı almaktayız.  Televizyon hurdalarınızın içerisinde yer alan kartlarınızın ayrıştırılma işlemi yapılarak  geri dönüşüm fabrikalarına gönderimi yapılmaktadır.

Hurda televizyonlarda da durum aynen bu şekilde oluyor, artık çalışıyor olsa da siyah beyaz tüplü bir televizyon retro bir ev veya iş yeri tasarımı dışında herhangi bir işleve sahip olabilir mi ? , tabi ki olamaz, işte bu sebeple eski televizyonlar hurda televizyon olarak geri dönüşüme tabi tutulur ve yeniden kullanılabilir kısımları tekrar endüstriye kazandırılır. Teknolojimizin de daima ilerlemesi ile birlikte tüplü televizyonlar tarih olmaktadır. LCD tvler, plazma tvler, led tvlerin yer aldığı ürün grubunda da bozulan, kırılan ürünler olmaktadır. Bunlarda da en iyi fiyatlı satışlar için firmamızı arayabilir muhteşem fiyatlar alabilirsiniz.

Ömrünü tamamlayan toplu satışlarınız için hemen firmamızı arayın, hem kendi bütçenize hem de ülke ekonomisine katkı sağlayın.
 

tv