Trafo Hurdası

Transformatörler yani diğer ismiyle trafo hurdalarının alımının tamamına talibiz. Trafolar elektrik devresindeki akımları yükseltici veyahut düşürücü etkiler yapan devre elemanları olarak bilinmektedir. Hurdaya çıkmakta olan trafoların geri dönüşüm süreçlerini başlatmaktayız. Elektrik devrelerini tekrar kullanılabilir hale getirmek için çalışmaların yapıldığı ancak fayda sağlanamadığı hurdalarınızın tamamını alıyor ve profesyonel ekibimiz ile kendi araçlarımıza yüklüyoruz. Trafo hurdaları için en iyi fiyatları size sunacak olan firmamız muhteşem fiyatları ile sizlerin hizmetindedir.

Trafo kısa adı ile telafuz edilen bu ürünler trafonun markasına, trafonun model yılına, trafonun alüminyum sargılı olmasına, trafonun bakır sargılı olmasına, trafonun içindeki yağına, trafonun yağ oluğ olmamasına bakılarak hurda fiyatları verilebilmektedir.

Trafo hurdalarının nasıl taşınacağını dert etmeyin. Nakliyesi ve yükleme hizmetini tamamen firmamız üstlenmektedir. Nerede olursanız olun atıl durumda olan trafo hurdalarınızın alımını kendi ekibimizle yapmaktayız.

Hurdacılık alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız piyasanın çok daha üstünde hurda fiyatları ile trafo hurdalarınızı almaktadır. Elektrik enerjisini iyi bir şekilde kullanmamız için evlerimize, iş yerlerimize elektrik dağıtımında kullanılan malzeme olduğundan bazı dönemlerde aşırı yük binmesinden bazen de hava şartlarından dolayı arıza yapabilmektedir.

Atıl durumda olan trafolarınız için hemen hiç çekinmeden bizi arayın, en iy ifiyatı vererek hurdalarınızı adresinizden alalım.
 

trafo