Ups / Güç Kaynağı Hurdaları

Bilgisayarların elektronik cihazların direk akım güç kaynağı olan power supply hurdası toplu alımlarını firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz. İçerisinde yüksek miktarda metal hurdası barındıren bu hurda çeşidinin toplam ağırlığından yarısından fazlasını sadece demir hurdası oluşturmaktadır.

Hurda güç kaynağı - power supply içinde yüksek miktarda metal hurdası bulunmaktadır. Demir hurdasının oldukça fazla bulunduğu bu ürünlerde teker teker alım yapamıyoruz. Toplu olarak satışını düşündüğünüz bu hurdalarınız için bizi arayabilirsiniz. Güç kaynaklarında kar en düşük seviyelerdedir. Kıymetli maden içermeyen bu ürünler için firmamız yine de en yüksek fiyatlardan hurdalarınızı almaktadır.  Genelde masaüstü bilgisayarların ana güç adaptörleri olarak bilinen bu ürünler enerjiyi düzenli bir regülasyonlar değişik watt konfigürasyonunda dağıtmaktadır. Masaüstü bilgisayarları için olmazsa olmaz, elzem bir ürün olarak bu ürüne tüketici talebi de oldukça düşmektedir.

Kilogram başına fiyatların hesaplanması ile ortaya çıkacak olan power supply hurdası alımında firmamız en iyi fiyatları sizlere sunacaktır. Hurdalarınızı adresinizden alabiliriz. Dilerseniz iletişim sayfamızda yer alan numaralarımzıdan bize ulaşabilirsiniz. Firmamız elektronik kart hurdaları alanında en iyi fiyatları İstanbul´da sunan firma olarak bilinmektedir. KG üzerinden tüm hurdalarınızı almaktayız.
 

power