Zamak Hurdası

Zamak hurdalarının fiyatlarını cinslerine ve miktarlarına göre belirlemekteyiz. Firmamız hurda zamak çeşitlerini herkesin bildiği gibi 3´e ayırmaktadır. Zamak hurdasının çeşidine göre fiyatı değişmektedir. Kalay kaplamalı zamak hurdaları, ham zamak hurdaları ve nikelaj kaplamalı zamak hurdaları olarak sınıflandırılan bu hurdaların kg larına göre de fiyatları belirlenmektedir. Ancak her halükarda tüm çeşitler için en iyi fiyatı Şahin Hurda firmamız sizlere sunacaktır. Elinizde bulunan zamak hurdalarını firmamıza satarak hem geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamış olursunuz hem de hurdalarınızı nakite çevirmiş olursunuz.

Şahin Hurda ve Geri Dönüşüm olarak bünyenizde bulunan tüm zamak hurdalarının alımına talibiz. Yerinizde değerinde ödemeleri nakit olarak yaparak hurdalarınızı alan firmamız hurdaları hemen ülke ekonomisine, geri dönüşüme kazandırmaktadır. Zamak kimyasal bir alaşım olarak bililnmektedir. Ham çinkonun içinde bakır ve alüminyum katılması ile oluşan bir metaldir. İşlenmesi ve döküm sıcaklığı düşük olması sebebi ile bir çok sektörde zamak kullanılması zorunlu hale getirilmiştir. İş böyle olunca da zamak hurdası piyasada oldukça fazla çıkabilmektedir.

Firmamızla irtibata geçerek en iyi zamak hurdası fiyatlarını alabilir ve adresinizden hurdalarınızın tamamının alımı için bizimle görüşebilirsiniz. İstanbul´da bulunan firmamız miktarınıza göre başka illerden de alımlar yapabilmekte ve ülkenin ekonomisine katkı sağlayabilmektedir. Firmamız web sitemizde bulunan diğer hurda kategorileri için alım işlemlerini de uzman kadrosu ile yapmaktadır.
 

zamak